Bireysel & Kurumsal Eğitimler

  • home
  • /
  • Bireysel & Kurumsal Eğitimler

Bireysel Eğitimler

 

Bireysel eğitimler, birebir özel olarak beraber belirleyeceğimiz bir lokasyonda uygulamalı olarak gerçekleştirilen eğitim programlarını kapsamaktadır. Genel olarak dijital pazarlama, büyüme odaklı pazarlama, e-ticaret süreç yönetimi, e-ticaret pazarlama, internet reklamcılığı, sosyal medya iletişimi, içerik pazarlaması gibi konularda eğitim alabilirsiniz.

 

Kurumsal Eğitimler

 

Kurumsal eğitimler, beraber belirleyeceğimiz bir lokasyonda uygulamalı olarak gerçekleştirilen atölye / eğitim programlarını kapsamaktadır. Genel olarak dijital pazarlama, büyüme odaklı pazarlama, e-ticaret süreç yönetimi, e-ticaret pazarlama, internet reklamcılığı, sosyal medya iletişimi, içerik pazarlaması gibi konularda eğitim alabileceğiniz gibi, talebiniz doğrultusunda kurumunuzun ihtiyaç ve taleplerine özel bir içerik de oluşturulabilir.

 

 

Hangi Eğitimleri Alabilirsiniz?

Dijital Pazarlama ve Reklam Eğitimi

Temel düzeyde tüm dijital pazarlama süreçleri ve uygulamalı dersleri içeren eğitim programıdır. Strateji, içerik, iletişim ve reklam dikeyinde planlanmıştır.

Büyüme Odaklı Pazarlama Eğitimi (Growth Marketing)

İnternet girişimleri nasıl büyür, hangi metriklere dikkat edilmelidir gibi ilgili tüm başlıklarda büyüme pazarlamasını içeren eğitim programdır.

E-ticaret Pazarlama ve Süreç Yönetimi Eğitimi

E-ticarete dair tüm süreçlerin ve pazarlama konularının işlendiği kapsamlı eğitim programıdır. Ayrıca uygulamalı dersleri de içermektedir.

Kullanıcı Deneyimi (UX) Analitiği Eğitimi

Kullanıcı deneyiminin teorik açıklamasından başlayarak, süreç değerlendirmesi ve kullanılacak toolları içeren uygulamalı eğitim programıdır.

Sosyal Medya Pazarlaması Eğitimi

Markalar için pazarlama odaklı sosyal medya iletişimi ve sosal medya kanallarında reklam yönetimini içeren uygulamalı eğitim programıdır.

Google Ads & Arama Motoru Pazarlaması Eğitimi

Google'a ait tüm reklam modellerini, kullanım amaçlarını, re-targeting/re-marketing uygulamalarını içeren kapsamlı eğitim programıdır.

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) Eğitimi

Organik trafiğin artması amacıyla, arama motorlarındaki görünürlüğü artırmaya yönelik yapılan çalışmalar bütünü, zamandan ve reklam bütçesinden tasarruf ettirir.

Eğitim Başvurusu ve Bilgi Talep Formu